REGULAMIN SKLEPU BALANSTYLE.EU
 
 
I. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY:
 
 

1. Niniejszy Regulamin znajduje zastosowanie do umów sprzedaży zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowegoBALANSTYLE - PL – www.balanstyle.eu

2. Sklep internetowy balanstyle.eu prowadzony jest przez Justynę Iłendo, ul. Radzymińska 2a lok. 57, 15 - 863 Białystok, NIP: 5451753632, Regon: 383277673, e-mail: dawidilendo@wp.pl, wykonującego działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Białegostoku, zwanym dalej Sprzedawcą.
3. Poprzez zawarcie umowy sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego, o którym mowa w ust. 1, klient potwierdza, iż zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu oraz zasad zawartych w Polityce Prywatności, które akceptuje.
 
 
II. OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU balanstyle.eu
 
 
1.  Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja   zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
 
2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
 
3. W Sklepie BALANSTYLE.EU nie jest konieczne zakładanie konta aby dokonać zakupu, jednak jest zalecane. Konieczne natomiast jest podanie aktywnego numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji zamówienia.
 
4. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 4 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone e-mailem.
 
5. Zamówienia zrealizowane (czyli wysłane) nie mogą być anulowane – dotyczy to przesyłek pobraniowych, kupujący może zrezygnować z odebrania paczki zamówionej i wysłanej za pobraniem, ale będziemy domagać się zwrotu kosztów przesyłek w obie strony do wysokości faktycznie poniesionych kosztów.
 
6. Zamawiający ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila na adres: sklep@balanstyle.eu nie później niż do momentu jego zrealizowania.
 
7. Zamówiony towar będzie dostarczany kurierem  DPD.
 
8. Ceny w naszym Sklepie Internetowym balanstyle.eu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
 
9. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).
 
10. Koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie dla każdej przesyłki.
 
11. W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia. Jeśli wpłata dotrze na nasze konta do godziny 14-tej towar jest wysyłany tego samego dnia roboczego.
 
12. Wszelkie przesyłki wysyłane na koszt Firmy Justyna Iłendo nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 
13. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.
 
14. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.
Prosimy wówczas o nawiązanie z nami kontaktu (tel. lub e-mail) w celu otrzymania Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 
15. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 6 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
 
16. Na wszystkie zakupione w naszym Sklepie produkty udzielana jest 24 miesięczna gwarancja z tytułu niezgodności towaru z umową. Gwarancja jest udzielana na podstawie dołączonego do każdego towaru paragonu lub faktury VAT.
 
17. Obuwie zakupione w naszym Sklepie można wymienić, koszt przesyłki w obie strony pokrywa kupujący.
 
18. Rozmiar w centymetrach podany jest według tabel producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności ze stanem faktycznym.
 
 
 
Oświadczam, że zdjęcia umieszczone na sklepie balanstyle.eu są mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.
 
< >
  • logo PUMA
  • logo nike 6.0
  • logo NIKE
  • logo NEW BALANCE
  • logo ADIDAS ORIGINALS
  • logo ADIDAS
Ładowanie...
facebook